Recenze

Chcete nechat zhodnotit nějaký díl z The Simpsons?

13. října 2013 v 10:44 | Ver
Nevíte, jestli se na daný díl máte podívat? Chcete, abych vám pomohla ujasnit názor o nějakém díle? Nechte si zhodnotit jakýkoliv díl The Simpsons! Stačí jen do komentářů napsat :
1) číslo série + číslo dílu

To je vše, název dílu není nutný :)

RECENZE - 25. série

13. října 2013 v 10:43 | Ver
Zdravím :) V tomto článků bude seznam dílů 25. série, které jsem viděla, a budu je hodnotit podle svého, jak se mi budou líbit, abyste taky měli trochu přehled, jaký díl je jaký;)

25x01 Homerland

25x02 Treehouse of horror XXIV
1. příběh: 1b./10b. - Rýmovačky nejsou v módě, nápad v podstatě žádný, objevuje se tam nesympatická postava, obyvatelé Springfieldu vypadají jinak než obvykle (jinak nakreslení). 1 bod pouze za místy vtipnou scénu.

2. příběh: 2b./10b. - Dva body pouze za nápad. Jinak je druhý příbh skoro stejně nudný jako první. Neodehraje se zde nic převratného, nemá to příběh, jenom má Líza Bartovu hlavu, to je vše - slabota.

3. příběh: 2b./10b. - Tento příběh byl nejzáživnější z těch tří i přestože byl mega nudný! Ale alespoň měl příběh nějaký děj.

Shrnutí: 5 + 3b. / 30b. Celkově je tento díl ten nejhorší čarodějnický, který jsem viděla žádné napětí, žádný děj, ani s originalitou to moc nepřehnali. Přidávám 3 body za ovšem nejlepší gaučovou scénu, kterou jsem viděla. I ta gaučová scéna má lepší příběh, než celý díl. 
 

Reklama
PitaPata Dog tickers