Návody

Jak na plnou verzi Photoshopu i s češtinou?

18. září 2013 v 9:47 | Ver
Našla jsem na to super návod, kopírovat ho sem nebudu, hodím rovnou odkaz na tu stránku :) Klikni na ikonku a jsi v článku:))

Jak na svou vlastní textutu ve Photofiltre Studio?

13. září 2013 v 17:46 | Ver
Vzhledem k tomu, že jsem sem přidala mnou dělané textury, jsem se rozhodla, že udělám takové krátké video o tom, jak se takové textury dělají. Tyto textury nejsou úplně celé moje tvorba, ostatně to se dozvíte ve videu. Obecně bych to nazvala, textura složená ze dvou textur :)

Jak by blog neměl vypadat?

5. září 2013 v 16:53 | Ver
Tak co lidi? Najde se tu mezi námi někdo, kdo si myslí, že jeho blog je otřesný? Tak se podívejte na tento článek. To vás uklidní ;) Je to hnusný to takle zveřejňovat, ale je to v anonymitě.

Jak na jednoduchý a pěkný nápis ve Photofiltre?

29. srpna 2013 v 7:44 | Ver
Tak jsem pro Vás připravila další tutorial video, snad se Vám bude líbit a některým třeba i pomůže :)

Jak na jednoduchou ikonu ve Photofiltre?

28. srpna 2013 v 22:24 | Ver
Spousta lidí ani neví, jak si má udělat stylovou ikonu ladící k jejich vzhledu stránky. Chcete vědět úplně nejjednodušší verzi, jak na to? Právě pro Vás jsem vytvořila toto video :) Doufám, že pomůže :)
Pokud se video nechce přehrát, klikni SEM.

Jak na pěkný obyčejný layout?

28. srpna 2013 v 10:41 | Ver
Kvůli mému článku "Jak na úspěšný web?" chci udělat tento návod, protože pěkný design je součástí úspěšného webu a návod, který je v článku není můj :)
Tak tady máte mnou udělaný videonávod:

Jak na úspěšnou stránku?

27. srpna 2013 v 11:53 | Ver
Ahoj!
Nevím, jak přesně začít, ale asi takhle: Tuhle otázku si klade mnoho z nás.
Založila jsem si blog. Proč na něj nikdo nechodí? Jak to udělat, aby mělo vlastně vůbec smysl udělat nějakou stránku?

Prvním krokem k úspěchu jsou lidi. Nemá smysl si dělat blog, pokud na něj nikdo nechodí a nikdo vaše články nečte. Jak tedy udělat, aby Váš blog někdo navštěvoval?

Možná si teď říkáte, jestli jsem vůbec ta pravá, kdo by Vám měl radit. Ale když Vám řeknu, že za pět dní můj blog navštívilo více jak tisíc lidí a každej den ho navštěvuje alespoň padesát, možná už o tom začnete přemýšlet. Pokud chcete číst dál, klikněte na celý článek.
 
 

Reklama
Reklama
PitaPata Dog tickers