Listopad 2013

HIATUS, KONEC nebo tak něco

28. listopadu 2013 v 21:20 | Ver | 
Ahoj lidi!
Moc mě to mrzí ale obávám se, že tenhle blog končí. Já už na Simpsonovi tolik nekoukám a nejsou o nich ani žádné novinky, už nemám co přidávat, není čas a hlavně mě to už tolik nebaví :( Což mě opravdu moc mrzí, protože jsem tady s vámi trávila čas ráda, už jen proto, že jste byli skvělí a navštěvovali jste můj blog opravdu často! Za to vám chci moc poděkovat! Moje nejmilejší SBčka a Sisters si tady na blogu nechám jako památku, že jsem je navštěvovala, určitě je budu navštěvovat nadále ale ne tak pravidelně. Takže lidi, pokud chcete, tak si mě smažte, pokud ne tak ne. Navštěvovat vás budu ale blog už nebude fungovat tak, jako dřív. Pokud najdu nějakou super fajn animaci či video, určtě ho zveřejním, ale moje aktivita nebude zdaleka taková, jaká bývala. Fakt se omlouvám, ve škole toho mám moc a v podstatě ani jiné pomyšlení nemám než na školu. Takže ještě jednu děkuji že jste můj blog skvěle drželi a že díky vám bylo fungování tohoto blogu jednodušší. Měla jsem Vás moc ráda a fandím Vám, aby Vaše blogy vydržely daleko déle než ten můj :))!

Walking dead alias Simpsonovi

19. listopadu 2013 v 20:04 | Ver |  Fotografie
Živí mrtví Simpsonized 960 Foto: wired.com
Je to už skoro tradice - sotva se nějaké hrané dílko uchytí v popkultuře, co nevidět je promptně přetaveno do světa žluté rodinky.
Jak se simpsonizace udála osazenstvu Živých mrtvých?
Za všechno může kreslíř Adrien Noterdaem, který už v minulosti "sipsonizoval" postavy ze seriálu Breaking Bad a nyní něco podobného realizoval k příležitosti amerického Halloweenu pro magazín Wired.
Na paškál si vzal i postavy ze třetí série, z obrázků tak dýchají mírné spoilery. Adrien je rovněž fanouškem původního komiksu. "Je to jeden z nejlepších komiksů, které jsem kdy četl - mnohokrát mě zcela šokoval," sdělil Noterdaem pro Wired.

Při kreslení si Noterdaem vypomohl malou dávkou archetypů ze Simpsonů. Carla říznul trochou Barta, špatně však nevypadají ani Rick, Glenn a Maggie a další. Jediný, koho nakreslil před prací pro Wired, je Daryl. Nejlépe se mu prý čmáral hlavní parchant třetí řady Guvernér. A pozorní diváci na obrázcích najdou i pomrknutí na Futuramu...Živí mrtví simpsonized - Guvernér Foto: wired.com

Bleskovka 0.8 - 1., 3. a 5. vyhrává

12. listopadu 2013 v 20:32 | Ver
Takže myslím, že jste to už pochopili z názvu.
Ale pro ty, co to z názvu nepochopili, tak 1. komentář, 3. komentář a 5. komentář vyhrává diplom. Napište tam co chcete, ale jediná pravidla k této soutěži jsou ta, že můžete napsat jen jeden komentář :)
Tak pište.

P.S. Pomáhám svým kamarádkám a to tak, že jsem jim slíbila, že budu sdílet jejich odkaz na stránku. Takžeee, pokud máte jakýkoliv problém, bojíte se někomu svěřit nebo tak, můžete si nechat poradit od tří profesionálek (psycholožka, psycholožka a výživová, výchovná a sexuální poradkyně) na této anonymní stránce. Nikdo se o tom, kdo psal dotaz, nedozví, ani ony tři.


Výchova dětí

10. listopadu 2013 v 11:44 | Ver |  Videa
PitaPata Dog tickers