Říjen 2013

Simpsonovi pokračují vesele dál - čeká nás i 26. série!

31. října 2013 v 21:03 | Ver |  Novinky
Jak řekl Matt Groening, Simpsonovi budou, dokud budou vydělávat a to že rozhodně vydělávají. Například i přestože nový Speciální čarodějnický díl byl v mých očích jeden z nejhorších, stále stoupla sledovanost až na 6,42 milionů, což je větší než u prémiového dílu a překonala i Griffinovi. Vraťme se ovšem k tématu. Kanál Fox si od tvůrců objednal další sezónu, tudíž další rok žluté rodinky! Evidentně jim stále přilákává sledovanost. Producent Al Jean jednou vyprávěl, že očekává, že natočí minimálně 30 sérií, aby to bylo aspoň kulaté číslo. To zní fajn, že? :)
Kopíruj se zdrojem!!

Happy Halloween!

31. října 2013 v 20:42 | Ver |  Novinky
Ahooooj zdravím :)
Tak dnes je ten obávaný Halloween.
Táákže jak se máte? Je zde někdo, u koho se halloween slaví? A jak?
Já upřímně dnešní den proseděla doma u počítače, protože se u nás ve vesnici žádné halloweenské obřady nekonají, všichni to berou jako hloupý americký svátek. Mě zas tak hloupý nepřijde, klidně bych se účastnila nějakých koled, kdyby byli lidé, kteří by také chodili :)
Jinak pro Vás gif, trochu méně halloweenský :D

Měsíčník Bart Simpson

28. října 2013 v 14:58 | Ver |  Novinky
Již tuto neděli americká televizní stanice FOX odvysílá premiérovou první epizodu Simpsonových - bližší informace o ní jsme vám přinesli v minulé novince -, to ovšem není jediný důvod k radosti všech fanoušků seriálu.

Právě v těchto dnech se na pulty řítí zbrusu nový komiksový měsíčník Bart Simpson! Tohoto projektu se zhostilo komiksové nakladatelství Crew, které už má ve svém portfoliu komiksové knížky SImpsonových vycházející dvakrát ročně a také čarodějnický speciál, jenž vychází jednou do roka, a to na podzim. Vedle Německa, Francie, Nového Zélandu nebo třeba Mexiku se tak Česká republika stane další zemi, kde bude Bart Simpson k dostání a shodou okolností to bude také jeho úplná premiéra v některém ze státu východní Evropy.

Časopis je zaměřený spíše na mladší čtenáře, nicméně nejspíš nebude výjimkou, když se s ním setkáte i na sousedově lavici při přednášce na vysoké škole. Na 34 barevných stranách najdete hned několik uzavřených příběhů, přičemž se jedná o příběhy zcela originální, nikoli o přepisy těch televizních.

V prvním čísle se bude muset Bart vypořádat s mimozemštani, kteří se jej pokusí sníst, přibere pár desítek kilo a aby toho nebylo málo, tak se také zamiluje. V některém z příštích vydání se můžete těšit třeba na Barta v podobě superhrdiny Bartmana či výlet na Divoký západ.

Podle nakladatelství Crew vyšlo první číslo v rekordně vysokém nákladu, aby se dostalo opravdu na každého fanouška. Pokud tedy máte rádi komiksy a Simpsonovi, chystejte 39 korun a hurá do trafiky!

Celé zkopírováno z : simpsonovi.net

25x03 - Four Regrettings and a Funeral

28. října 2013 v 14:55 | Ver |  Popis epizod
Takže mám informace o dalším dílu, který je 3. v řadě 25. série! A právě tento díl se týká smrti Edny Krabbapellové.

Když milovaná Springfielďanka Edna Krabbapellová zemře, občané si připomínají různé události. Homer prodává akcie aby mohl koupit novou Bowlingovou kouli, Marge má mezitím obavy, že právě ona je důvodem, proč je Bárt tak zlobivé dítě. Pan Burns si připomíná románek s krásnou Parisienne a novinář Kent Brockmann odchází za jinou prací u kabelových zpráv.
Four Regrettings and a Funeral

Už známe vítěze SONB!

28. října 2013 v 14:09 | Ver |  Soutěže a bleskovky
Omlouvám se za takové zdržení, jenže jsem neměla čas vůbec na nic! Možná si říkáte "těch pět minut si mohla najít", ano to je sice pravda, ale rozhodně jsem nestíhala udělat ocenění pro vítěze naší SONB :) tak ale teď už jsem to zvládla, tak se pojďme podívat, jak to dopadlo :)

Už víme kdo to bude :)

28. října 2013 v 13:14 | Ver |  Zajímavosti
V nové sérii se nebude objevovat naštěstí poze učitelka Edna Krabbapellová z důvodů, že jí zemřel její hlas - v 70ti letech zemřela dabérka Marcia Wallace :(
Ovšem není jisté jak to provedou! Buď ji zabijou, a nebo prostě zmizí a zabijou jinpou postavu, to ještě nikdo neví! Nyní je Edna manželka Neda, takže jsem zvědavá, jak se smrt projeví;)

V nové sérii jedna z hlavních postav zemře!

28. října 2013 v 13:06 | Ver |  Zajímavosti
Simpsonovi čekají těžké časy - jedna z hlavních postav v nové sérii zemře!
Právě když jsem hledala obrázky na diplomy, narazila jsem na tento u kterého mě zarazil jeho název při ukládání. Jmenoval se simpsonovi-cekaji-tezke-casy-jedna-z-hlavnich-postav-v-nove-serii-zemre.jpg. Zarazila jsem se a najela na článek, o kterém jsem předpokládala, že mě zasvětí hlouběji do problému. Ovšem mýlila jsem se. Jediné, co z článku vyšlo najevo je, že jedna z hlavních postav v nové sérii zemře a producent Al Jean podotkl, že to bude postava, jejíž dabér (v originálním jazyce) získal cenu Emmy. Tím se ovšem výběr zúžil na Barta, Lízu, Homera a Marge ale naštěstí tito dabéři dabují i jiné postavy, takže tím se výběr opět rozšiřuje! Kdo to tedy bude? Máte nějaký tip?

Mé 3 fotky za 20 komentářů :)

28. října 2013 v 11:55 | Ver | 
Takže jenom proto, abyste měli představu,jak adminka blogu vypadá, Vám sem dám 3 fotky, protože z předpředešlého článku jstze napsali něco přes dvacet komentářů :)

Pár snímků ze hry Tapped out:)

28. října 2013 v 10:06 | Ver |  Novinky
Tak jsem si v TO trochu zacheatovala a mám nekonečno peněz a donutů :D Sice už mě to moc nebaví, ale mam skoro všechny budovy které můžu mít v daném levelu :D takže se mi můj Springfield celkem líbí :) Tady vám ukážu pár fotek :)

Chcete vidět, jak vypadám?

26. října 2013 v 23:56 | Ver | 
Ahoj,
píšu sem jen krátkej článek, protože mi došlo, že nikdo z vás moc neví, jak já vypadám :) Chcete to vědět? Fajn, pokud u tohohle článku bude deset komentářů, dám sem jednu fotku, pokud patnáct --> 2 fotky, 20 -->3 fotky atd atd :) Tak jestli chcete vědět jak doopravdy vypadám, pište komentááře ;)
PitaPata Dog tickers